O nas

CZEŚĆ! TO MY!

Oczywiście nie tylko my, ale to w naszych głowach zrodził się pomysł na DREWINKY :)

Projektujemy i produkujemy dla Was panele dekoracyjne oraz meble i mamy nadzieję, że będziemy mieli szansę stworzyć jeszcze wiele innych rzeczy. Chętnie podejmujemy nowe wyzwania i z reguły nieźle sobie z nimi radzimy, więc jeśli masz w głowie coś, co moglibyśmy dla Ciebie zrobić to...wal śmiało!

Lubimy materiały wysokiej jakości, nowe technologie i kreatywne wyzwania i tak właśnie powstają wszystkie nasze produkty. Zaczyna się od małego pomysłu, a potem już tylko działanie i radość z efektu końcowego.

Bardzo nas cieszy, że tutaj trafiłaś/eś, bo oznacza to, że coś przykuło Twoją uwagę, a to już jest dla nas ogromna przyjemność.

 

Bądźmy w kontakcie!
Karolina i Andrzej

WIĘCEJ O NAS

W naszej pracowni pod Wrocławiem produkujemy panele dekoracyjne oraz meble. Połączenie certyfikowanej sklejki brzozowej (i nie tylko!), bezpiecznych dla dzieci wosków dekoracyjnych Osmo oraz precyzji maszyn CNC i odpowiednich ludzi daje efekt w postaci produktów, które zadowolą nawet najbardziej wymagających.
Wykonujemy stoliki kawowe, komody, a w przyszłości będzie o wiele więcej. Mebel według własnego projektu? Możemy wykonać dowolny projekt, dokładnie taki jaki sobie wymarzysz.
Produkujemy elementy z drewna i płyt drewnopochodnych na zamówienie. Masz swój pomysł na meble? Potrzebujesz dorobić jakiś element lub szukasz stałego dostawcy formatek bądź frontów frezowanych? Chętnie nawiążemy współpracę.
Świadczymy usługi frezowania CNC. Posiadamy dwie frezarki o polach roboczych 120 cm x 240 cm oraz 220 cm x 420 cm. Zapraszamy do współpracy.
Spełniamy się w tym, co robimy i to jest dla nas najważniejsze. Po prostu lubimy to i robimy to dobrze!

Jesteś naszą inspiracją.

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji paneli dekoracyjnych oraz mebli, ale nasza pasja sięga dalej. Nie ograniczamy się tylko do tych dziedzin i z przyjemnością podejmujemy się nowych wyzwań. Jeśli masz wspaniały pomysł, który chciałbyś zrealizować to czekamy na Ciebie z niecierpliwością!

Jesteś naszą inspiracją.

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji paneli dekoracyjnych oraz mebli, ale nasza pasja sięga dalej. Nie ograniczamy się tylko do tych dziedzin i z przyjemnością podejmujemy się nowych wyzwań. Jeśli masz wspaniały pomysł, który chciałbyś zrealizować, to czekamy na Ciebie z niecierpliwością!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl