Poznaj nas

 

 

CZEŚĆ, TO MY!

Oczywiście nie tylko my, ale to w naszych głowach zrodził się pomysł na DREWINKY :)

Projektujemy i produkujemy dla Was panele dekoracyjne, stoliki kawowe i mamy nadzieje, że będziemy mieli szansę jeszcze wiele innych rzeczy. Chętnie podejmujemy nowe wyzwania i z reguły nieźle sobie z nimi radzimy więc jeśli masz w głowie coś, co wydaje Ci się, że moglibyśmy dla Ciebie zrobić, wal śmiało ;)

Lubimy materiały wysokiej jakości, nowe technologie i kreatywne wyzwania i tak właśnie powstają wszystkie nasze produkty. Zaczyna się od małego pomysłu, a potem już tylko działanie i radość z efektu końcowego.

Bardzo nas cieszy jeśli już tutaj trafiłaś/eś, bo znaczy to, że coś Cię zaciekawiło i dla nas to już mega przyjemność. 

 

Bądźmy w kontakcie!

Karolina i Andrzej

 

 

 

W naszej pracowni pod Wrocławiem produkujemy panele dekoracyjne. Certyfikowana sklejka brzozowa, woski dekoracyjne Osmo które są bezpieczne dla dzieci i precyzja maszyn CNC i odpowiednich ludzi. Efektem tego połączenia są produkty które zadowolą nawet najbardziej wymagających.
Wykonujemy stoliki kawowe z blatami dębowymi w których frezujemy i zalewamy żywicą epoksydową dowolne grafiki. Mamy swoje propozycje grafik ale możemy wykonać dowolną, jaką tylko sobie wymyślisz.
 Produkujemy elementy z drewna i płyt drewnopochodnych na zamówienie. Jeśli masz swój pomysł na meble, potrzebujesz dorobić jakiś element lub szukasz stałego dostawcy formatek, frontów frezowanych lub innych podobnych, chętnie nawiążemy współpracę.
Świadczymy usługi frezowania CNC. Posiadamy dwie frezarki o polach roboczych 120cm x 240cm oraz 220cm x 420cm i zapraszamy do współpracy. 
Spełniamy się w tym co robimy i to jest dla nas najważniejsze. Po prostu lubimy to co robimy i robimy to dobrze!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl