Gdzie i jak wykorzystać panele dekoracyjne DREWINKY 0
Gdzie i jak wykorzystać panele dekoracyjne DREWINKY

Podczas poszukiwań ciekawych rozwiązań, których możemy użyć do wykończenia naszego wnętrza, warto zwrócić uwagę na ścienne panele dekoracyjne. Dostępność wielu różnych możliwości, użytych materiałów czy wersji wykończenia pozwala każdemu znaleźć coś dla siebie. Na początek warto jednak zastanowić się nad tym, gdzie możemy wykorzystać takie panele i dlaczego warto ich użyć.

czytaj całość »
Co warto wiedzieć o materiałach — ścienne panele dekoracyjne DREWINKY 0
Co warto wiedzieć o materiałach - ścienne panele dekoracyjne Drewinky

Z jakich materiałów wykonujemy ścienne panele dekoracyjne? Nasze panele to przede wszystkim frezowane wzory i to one wpływają na to, jakiego materiału możemy użyć do produkcji paneli. Wzór zagłębiony jest w materiał, dlatego musimy dobrać surowiec tak, aby jego wewnętrzna struktura była tak samo przyjemna dla oka, co jego powierzchnia. Z tego powodu do produkcji używamy dwóch materiałów: płyt MDF barwionych w masie oraz sklejki brzozowej.

czytaj całość »
Co to jest sklejka i dlaczego ją lubimy? 0
Co to jest sklejka i dlaczego ją lubimy?

Do produkcji większości naszych produktów wykorzystujemy sklejkę brzozową, więc chciałbym przekazać Wam garść informacji o tym materiale. Kiedy mówimy o sklejce to wielu osobom kojarzy się ona z materiałem niskiej jakości, a nawet z „paździerzem”.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl